VVAZ
Intermedis

Klik hier voor
onze diensten

Intermedis A & A

Contact

Algemeen

VVAZ Intermedis Maastricht

Bezoekadres:
Prinses Ireneweg 4
6241 GE Bunde

Postadres:

Postbus 4319
6202 VA Maastricht

Telefoon: 043-369 0372 (algemeen)
Fax: 043-369 0379
E-mail: info@vvazintermedis.nl

VVAZ Intermedis ´s-Hertogenbosch

Postbus 158
5201 AD ´s-Hertogenbosch
Telefoon: 073-614 8282
Fax: 073-614 8218
E-mail: info@vvazintermedis.nl

Bezoekadres: Gebouw Semaphore, Stationsplein 91-105, 5211 BM Den Bosch. Bij de ingang van het gebouw de bel "Regus" gebruiken en u melden bij de balie centrale receptie op de 1ste verdieping. De auto kunt u eventueel parkeren in de parkeergarage onder het gebouw.

Rabobank 13.05.52.518
IBAN: NL61RABO0130552518
BIC: RABONL2U
Handelsregister KvK Limburg 14082737
t.n.v. VVAZ Intermedis

Persoonlijk

Vennoten:

mr E. (Eric) Lammerts van Bueren
Prinses Ireneweg 4
6241 GE Bunde
Telefoon: 046 - 428 0191
ericlvb@ziggo.nl

mr Th.C.G. (Theo) Geominij
Oerdonk 21
6641 LH Beuningen
Telefoon: 024-645 5351
t.geominij@vvazintermedis.nl

H.M.H. (Helga) Scheeren CFP®
Prinses Ireneweg 4
6241 GE Bunde
Telefoon: 043-369 0370
h.scheeren@vvazintermedis.nl


Backoffice verzekeringen

Yvette Jongen
Telefoon: 043-369 0374
y.jongen@vvazintermedis.nl 

Chantal
 Sluysmans-Stassen
Telefoon: 043-369 0374
c.sluysmans@vvazintermedis.nl


Jeanine Houben
Telefoon: 043-369 0374
j.houben@vvazintermedis.nl

Intermedis Hypotheken

Melissa Humblet
Telefoon: 043-369 0376
m.humblet@vvazintermedis.nl

Route

Plan uw route naar ons kantoor via Google Maps.