VVAZ
Intermedis

Klik hier voor
onze diensten

Intermedis A & A

Explosieve groei van aantal studenten met geldvragen

Geplaatst op: 27-08-2014, 14:26:10

De website www.financieelstudieplan.nl, een initiatief van Stichting Weet Wat Je Besteedt (WWJB), wordt op dit moment massaal bezocht door eerstejaars studenten. Afgelopen week werd de 100.000ste bezoeker welkom geheten. Ruim 25.000 HBO- en WO-studenten hebben een persoonlijk plan gemaakt om meer inzicht te krijgen in hun inkomsten, uitgaven en eventuele studielening. Het Financieel Studieplan wordt gesteund en is ontwikkeld in nauwe samenwerking met het Ministerie van OCW, DUO, Nibud en jongeren- en studentenorganisaties NJR, ISO, LSVb en LKVV. WWJB wil, zodra de plannen en de consequenties van het leenstelsel duidelijk zijn, ouders en studenten verder helpen met berekenen van de studiekosten.

Bron en volledig artikel: www.eufin.nl van 27 augustus 2014.

Vorige pagina