VVAZ
Intermedis

Klik hier voor
onze diensten

Intermedis A & A

Keerpunt op de woningmarkt: hypotheekrente gaat stijgen

Geplaatst op: 28-06-2013, 11:13:33

Het keerpunt op de woningmarkt lijkt bereikt. Nadat afgelopen jaar de 10 jaar vaste rente daalde tot 3,95%, verhogen verschillende aanbieders nu de rentetarieven. Het is een kwestie van dagen of hooguit een paar weken voordat ook de laagste rente stijgt. Met nu nog lage hypotheekrente, de nog altijd lage woningprijzen en het stijgende vertrouwen bij starters op de woningmarkt, lijkt nú het "ideale koopmoment" aangebroken.

Het einde van de daling van de hypotheekrente komt niet uit de lucht vallen. De staatsrente is de aanjager. Hierop is de hypotheekrente gebaseerd. Onze staatsrente steeg het afgelopen half jaar met ruim 0,5%.

Zie voor het gehele artikel www.eufin.nl/vaknieuws van 28 juni 2013.

Vorige pagina