VVAZ
Intermedis

Klik hier voor
onze diensten

Intermedis A & A

FinanciŽle valkuilen bij echtscheiding

Geplaatst op: 26-10-2023, 10:42:18

Vaak krijgen emoties bij echtscheidingen de overhand.

Daardoor raken droge en nuchtere financiële feiten nogal eens uit beeld bij ex-partners. Hoe lastig ook, neem tijdig maatregelen en voorkom dat u in een van de, onderstaand te downloaden, valkuilen trapt.

En heeft u hulp en ondersteuning nodig, verzuim dan niet contact met ons op te nemen. Helga Scheeren CFP heeft de benodigde deskundigheid en ervaring bij het opstellen van bijvoorbeeld het echtscheidingsconvenant en het ouderschapsplan. Voorts is zij uitstekend in staat, op begrijpelijke wijze, de financiële consequenties in kaart te brengen. En dit, onpartijdig, met open vizier en op volstrekt onafhankelijke en objectieve wijze.

Download bijlage: Financiele valkuilen bij echtscheiding.pdf

Vorige pagina