Huis kopen?

Bereken hier
uw maximale
hypotheek

Intermedis A & A

Contact

Algemeen

VVAZ Intermedis Maastricht

Bezoekadres:
Prinses Ireneweg 4
6241 GE Bunde

Postadres:

Postbus 4319
6202 VA Maastricht

Telefoon: 043-369 0372 (algemeen)
Fax: 043-369 0379
E-mail: info@vvazintermedis.nl

VVAZ Intermedis ´s-Hertogenbosch

Postbus 158
5201 AD ´s-Hertogenbosch
Telefoon: 073-614 8282
Fax: 073-614 8218
E-mail: info@vvazintermedis.nl

Bezoekadres: Gebouw Semaphore, Stationsplein 91-105, 5211 BM Den Bosch. Bij de ingang van het gebouw de bel "Regus" gebruiken en u melden bij de balie centrale receptie op de 1ste verdieping. De auto kunt u eventueel parkeren in de parkeergarage onder het gebouw.

Rabobank 13.05.52.518
IBAN: NL61RABO0130552518
BIC: RABONL2U
Handelsregister KvK Limburg 14082737
t.n.v. VVAZ Intermedis

Persoonlijk

Vennoten:

mr E. (Eric) Lammerts van Bueren
Stationstraat 30
6191 BE Beek lb
Telefoon: 046 - 428 0191
ericlvb@home.nl

mr Th.C.G. (Theo) Geominij
Oerdonk 21
6641 LH Beuningen
Telefoon: 024-6455351
t.geominij@vvazintermedis.nl

H.M.H. (Helga) Scheeren FFP
Prinses Ireneweg 4
6241 GE Bunde
Telefoon: 043-369 0370
h.scheeren@vvazintermedis.nl


Backoffice verzekeringen

Petra Peute
Telefoon: 043-369 0371
p.peute@vvazintermedis.nl

Irma Stans
Telefoon: 043-369 0372
i.stans@vvazintermedis.nl

Tamara Lemmens
Telefoon: 043-369 0374
t.lemmens@vvazintermedis.nl


Intermedis Hypotheken

Melissa Humblet
Telefoon: 043-369 0376
m.humblet@vvazintermedis.nl